OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Prevádzkovateľom stránky chailatte.sk sme my, teda presnejšie, firma Drinkie, s.r.o., Bratislavská 122, 902 01 Pezinok. IČO: 47 369 442.

Web stránka, resp. e-shop nachádzajúci sa na doméne https://chailatte.sk zhromažďuje osobné údaje potrebné primárne pre spracovanie objednávok. Týmito údajmi sú:
> meno, fakturačná, resp. doručovacia adresa
> email
> telefonický kontakt (využíva sa pre potreby kontaktovania zákazníka ohľadom danej objednávky)

Ďalšie údaje, ktoré sa zhromažďujú automaticky, môžu byť:
> IP adresa
> Cookie súbory (nevyhnutná legislatívna podmienka pre všetky eshopy)

Zabezpečenie osobných údajov
Používame bezpečnostný SSL certifikát, teda komunikácia prebieha cez bezpečnostný https protokol, ktorý zabezpečuje, že všetky údaje (aj osobné údaje) sú pri prenose šifrované. Taktiež aj prípadné heslá sú „zahashované“, tj. sú bezpečne zašifrované.

Aké strany/aplikácie majú prístup k osobným údajom?
– e-shop chailatte.sk
– systém prepravnej spoločnosti pre doručenie vašej objednávky (ak služba bola objednaná)
– Google Analytics (poskytovaný údaj „len IP adresa“. Systém pre štatistiky návštevnosti)
– MailChimp – pre občasné zasielanie akcií a noviniek Chai Latte (poskytovaný údaj „e-mail“ a „krstné meno“). Svoje rozhodnutie môžeš kedykoľvek zrušiť kliknutím na „asi sa chcem odhlásiť 🙁“ v spodnej časti každého e-mailu.

Zrušenie a vymazanie osobných údajov
V prípade, že budete mať záujem o vymazanie vašich údajov, stačí vaše rozhodnutie oznámiť e-mailom na chailatte@chailatte.sk.
Účtovné a iné doklady spojené so spracovaním vašich objednávok obsahujúce osobné údaje sme podľa Registratúrneho poriadku a registratúrneho plánu povinný uchovávať min. 10 rokov od vybavenia objednávky. Lehota začína plynúť 1. januára roku nasledujúcom po roku, v ktorom bola objednávka vybavená.

Komu poskytneme vaše osobné údaje?
NIKOMU! okrem vyššie spomenutého – teda vaše osobné údaje slúžia primárne pre vytvorenie, spracovanie a doručenie vašej objednávky. 
Záleží nám na vašom súkromí. Za tým si stojíme! 
* Jedinou výnimkou sú štátne orgány, ak je voči Tebe dôvodné podozrenie zo spáchania priestupku alebo trestného činu a tieto orgány písomne vyžiadajú o tvoje údaje, sme povinný im ich poskytnúť.

A to je všetko  … Čau latté 😉