Chai Latte som prvý krát ochutnal v upršanom a
chladnom Anglicku, keď som sa potreboval zahriať.

Zachutilo mi až tak, že som sa rozhodol zobrať si ho domov. Keďže veľmi chutilo aj návštevám, po pár dňoch sa minulo a ja som bol postavený pred dilemu – kde tento skvelý nápoj zoženiem?

Po intenzívnom zamýšlaní sa, mi napadla iba jediná vec – priniesť Chai Latte na Slovensko a to nie len pre kamarátov a návštevy, ale pre všetkých.

Spolu s kamarátmi a návštevami som ochutnal Chai od rôznych firiem, vybrali najchutnejšiu verziu od anglickej firmy Drink Me a objednal som prvú zásielku. A keďže som sa nápoju začal začal venovať serióznejšie a s láskou, ponúkol som produkt priamo do kaviarní, aby si ho mohli vychutnať aj ostatní ľudia.

Dlho bolo Chai Latte iba mojím koníčkom popri riadnom zamestnaní. Raz som si však povedal, že dve veci sa naraz poriadne robiť nedajú a tak som ukončil svoje dlhoročné pôsobenie v reklamnej a marketingovej agentúre a začal sa venovať výhradne iba Chai Latte na Slovensku.

Chai Latte môžete nájsť v mnohých prevádzkach po celom Slovensku a navyše je spustený aj jednoduchý e-shop, vďaka ktorému si lahodné Chai Latte môžete vychutnať aj doma.

 Každým rokom sa snažíme služby zlepšovať a inovovať. Hľadám cesty ako potešiť fanúšikov nápoja a to nie len samotnými produktami, ale aj inými milými prekvapeniami.
Okrem nových príchutí sme v spolupráci s kaviarňami na trh priniesli
Chai Latte
cheesecake, taliansky Biscotti koláčik, makarónky,
palacinky s plnkou Chai Latte alebo zmrzlinu.

Minulý rok sme so Smaltovanou babkou pripravili veselé hrnčeky
a tento rok pohodlné plátené tašky cez plece zo 100% bavlny.
A čo ďalej chystáme?
Sleduj nás a budeš o tom vedieť ako prvý!

chai latte na facebooku